Hunan GCE Technology Co.,Ltd
jeffreyth@hngce.com 86-731-86187065
Ürün
Ürün
Ev > Ürün > Akü Yönetim Sistemi > BMS Yüksek Voltaj 240S768V 160A Lifepo4 BMS 3A Aktif Dengelemeli Batarya Depolama Çözümü HV Sabit ESS UPS için Yüksek Voltaj BMS

BMS Yüksek Voltaj 240S768V 160A Lifepo4 BMS 3A Aktif Dengelemeli Batarya Depolama Çözümü HV Sabit ESS UPS için Yüksek Voltaj BMS

Ürün Detayları

Menşe yeri: Çin

Marka adı: GCE

Sertifika: CE TUV

Model numarası: RBMS-S20-160A-768V

Ödeme ve Gönderim Koşulları

Min sipariş miktarı: 2

Fiyat: Anlaşılabilir

Ambalaj bilgileri: Kabarcık çanta, köpük, karton

Teslim süresi: 20 iş günü

Ödeme koşulları: T/T, L/C

Şimdi sohbet et
Vurgulamak:

Yüksek Voltaj Lifepo4 BMS 160A

,

HV Sabit ESS için BMS

,

Aktif Dengelemeli Batarya Depolama BMS

Başvuru:
UPS BESS Solar Off Grid ESS Konteyner ESS
Garanti:
RBMS için 3 yıl ve BMU/PCB için 1 yıl
Gerilim:
240S768V
Akım:
160A
Paket Dizisi No.:
240S
Hücre Tipi Uygulanabilir:
Lifepo4 MNC LTO'su
Denge:
200mA Pasif VEYA 3A Aktif isteğe bağlı
Renk:
Siyah veya beyaz
Modül dizisi:
15S, 16S, 20S, 24S
Boyut:
482*180*500 mm
Net ağırlığı:
22KGS
Başvuru:
UPS BESS Solar Off Grid ESS Konteyner ESS
Garanti:
RBMS için 3 yıl ve BMU/PCB için 1 yıl
Gerilim:
240S768V
Akım:
160A
Paket Dizisi No.:
240S
Hücre Tipi Uygulanabilir:
Lifepo4 MNC LTO'su
Denge:
200mA Pasif VEYA 3A Aktif isteğe bağlı
Renk:
Siyah veya beyaz
Modül dizisi:
15S, 16S, 20S, 24S
Boyut:
482*180*500 mm
Net ağırlığı:
22KGS
BMS Yüksek Voltaj 240S768V 160A Lifepo4 BMS 3A Aktif Dengelemeli Batarya Depolama Çözümü HV Sabit ESS UPS için Yüksek Voltaj BMS
240S. 768V. 250A Yüksek Voltajlı Pil Yönetim Sistemi.
Anahtarlı bir raf düzeyinde batarya yönetimi platformu olarak tasarlandı.Bu sistem, sorunsuz bir şekilde birlikte çalışan üç temel yapı bloğunun etrafında inşa edilmiştir. Özellikle LFP (lithium demir fosfat) depolama batarya modülleri ile eşleştirilmek için tasarlanmıştır..
High Voltage BMS Complete Rack Solution
Tam kit bileşenleri
  • Rack Master Controller (RBMS) × 1RBMS07-S20-250A-768V bölüm numarası
  • Hücre İzleme Köle Birimleri (BMU) × 15BMU08-16S8T48F bölüm numarası, her birim 16 hücrelik bir grubu denetliyor.
  • Özel kablo setleri × 15- 16S pil modülleri için özel olarak tasarlanmış, üç farklı kemer türünden oluşur:
    • Çok noktalı sıcaklık ve hücre voltajı örnekleme boruları
    • BMU ünitelerini seri olarak birbirine bağlayan kaskad bağlantı kabloları (koruyucu, Shenji bağlantı tipi)
    • Tek başına soğutma fanlarına besleme gücü veriyor
Evrensel 12S-24S Köle BMU Özet
Her bir köle birimi, sıcaklık algılama için 8 borda termal probla birlikte gönderilmektedir. 12S-16S modülleri hizmet verirken fan kaynağı voltajı 48V ve 17S-24S yapılandırmaları için 12V'dir.Birim 0-5V penceresinde hücre voltajlarını okuyor, 12V yardımcı giriş kabul eder, dinlenme durumunda 20mA'dan fazla çekmez ve birçok ünitenin kaskad biçiminde bir araya gelmesini sağlayan endüstriyel sınıf bir CAN2.0B otobüsü üzerinden iletişim kurar.
Universal Slave BMU Unit Diagram
Harness ve Kablo Spesifikasyonları
  • Hücre sinyali yolları:Entegre 18 pin + 20 pin çok çekirdekli yapı; 600 / 900 / 1200mm standart uzunluklarda mevcuttur
  • Isı sondası ipleri:Voltaj örneği kabloları ile aynı üç uzunluk derecesinde mevcuttur
  • Fan besleme kabloları:sabit 600 mm standart uzunluk
  • Kaskad iletişim kabloları:RBMS master'ı her BMU kölesiyle birbirine bağlayan kalkanlı seri kablolama;Zincirdeki son BMU, otobüs yansıması gürültüsünü bastırmak için 120Ω'luk bir bitiş direncini monte etmek için yedek bir port taşır.
GCE Rack Master Avantajları
GCE Rack Master Controller Features
  • Kendini teşhis etme rutinleri ve tüm batarya dizisinin 24 saatlik durum izleme; ek HMI dokunmatik panelleri ile uyumludur
  • Çok katmanlı koruyucu stratejileri olan kompakt raf seviyesi denetleyici
  • Dahili akım paylaşım rutinleri paralel kümeleri eşit yüklü tutar
  • Protokol yığını, neredeyse tüm ana PCS ve UPS inverter markalarıyla uyumludur
  • Yüklü yüksek hızlı bellek ve cömert yerel veri kayıtları için SD yuvası
  • Çift güç kaynağı mimarisi “bataryaya dayalı “ şebeke AC ” güç yedekliği için
  • Seçenek 4.3 "veya 7" harici dokunmatik ekranlar yerinde parametreler düzenleme izin
768V / 250A Rack Master Teknik Özellikleri
Ürün Veriler
Kategorisi Yüksek voltajlı raf pil yönetim sistemi (HV RBMS)
Parça numarası RBMS07-S20-250A-768V
Değiştirici İki aşamalı: MCCB kesicisinin arkasındaki yüksek voltajlı kontakör
Sürekli akım derecelendirmesi ±250A; 500A kısa süreli en yüksek tolerans
DC penceresi 96-1000VDC, 768V'de 240S'lik LFP dizileri için optimize edilmiş
Mevcut ölçüm hatası Tam ölçekin %1 içinde
PCS tarafı portu RS485 veya CAN, seçilebilir
Köle taraflı otobüs CAN kaskadı
Çok raklı SBMS bağlantısı RS485 / CAN desteklenir
EMS yukarı bağlantısı Ethernet TCP/IP
Firmware güncellemeleri Uzak IAP yanıp sönen
HMI Parametrelerin okunup yazılması için eklenti göstergesi
İzolasyon izleme Ekleyici modül; yığın voltajı 300V'yi aştığında önerilmektedir.
DC soğuk çalıştırma İsteğe bağlı HV güç modülü, pil tarafı fırlatmayı sağlar.
Kuru temaslar Standart değil; talep üzerine eklenebilir
BMU kapasitesi Efendi başına en fazla 20 köle
Yardımcı malzeme 24VDC nominal (18-28VDC penceresi)
Güç alımı Normalde ≤20W (2 tel: ≤15W; 3 tel merkezi çubuğu: ≤25W)
Form faktörü 4U raf şasi, W440 × H178 × D600 mm
Kablo girişi Hem giriş hem de çıkış için ön erişim
Merkeze dokun Seçenek 3 tel orta noktası özelliği
Ağırlık (net) 28 kg
Kapalılık derecesi IP20, iç mekan ESS dolapları için tasarlanmıştır
İzolasyon testi Bir dakika boyunca 2800VDC'ye 1mA'nın altındaki sızıntıya dayanır
Tipik kullanımlar Güneş ve depolama santralleri, ada/açık siteler, C&I ve ev ESS, mikro ağlar, 220V DC endüstriyel güç kaynağı, UPS yedek
3 Seviye Kontrol Hiyerarşisi Mimarlığı
Mimarlık, denetimi, her biri kendi sorumluluğu olan, açıkça ayrılan üç aşamaya ayırır:
  • Seviye 1 (BMU):köle birimleri hücrelere en yakın yerleşir, hücre başına gerilim ve sıcaklık okumalarını yakalar.
  • Seviye 2 (RBMS):Rack master tüm denetimleri bir pil dolabı için birleştirdi.
  • Seviye 3 (SBMS):Merkezi bir yığın denetleyicisi, aynı anda 15 rak masterini koordine eder.
Kompakt tek kabineli bir projeyi yürütmek? SBMS'i tamamen atlayın ¢ iki katmanlı BMU + RBMS düzenlemesi bunu iyi halleder.
Pakette Ne Var?
  • HV terminalleri için yalıtım kapakları: iki siyah kapak (2 tel) ya da dört siyah kapak (3 tel merkez-tap varyantı), iki turuncu kapak ile birlikte
  • RBMS için bir 2m korumalı 6 çekirdekli iletişim kablosu ¢ PCS/SBMS bağlantısı
  • Bir dönen AC giriş soketi (250V / 10A)
  • Kuru temas kablolama için 5.08mm aralarında bir 4 pinli terminal bloğu
  • Kaskad zincirindeki son ünite için önceden atanmış bir 120Ω otobüs terminatörü
  • Dış ekran bağlantısı için bir 4 pinli terminal bloğu seti
BMS System Package Contents
Sıkça Sorulan Sorular
Ev içinde mi üretiyorsunuz yoksa satıyor musunuz?
Her şeyi kendimiz inşa ediyoruz. Üretim tesisimiz Changsha Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi'nde yer alıyor ve fabrika denetimlerini ve yürüyüşlerini açıkça karşılıyoruz.
Ses seviyesine girmeden önce deneme birimi mümkün mü?
Evet, test numuneleri verilebilir böylece laboratuvarınız performansını doğrulayabilir ve toplu sipariş vermeden önce proje uygunluğunu doğrulayabilir.
Hangi hücre kimyasını destekler?
Üç ana akım depolama kimyası: LFP, NMC ve LTO.
Üretim ne kadar sürer?
On beş ila yirmi iş günü standart yapıları kapsar; sipariş üzerine tasarlanmış varyantlar bireysel olarak belirtilir.
Ödeme şartlarınız nedir?
Büyük siparişler için kredi mektupları gibi alternatifleri tartışmaya açıkız.
Garanti kapsamında mı?
Tam set boyunca üç yıl, ücretsiz donanım onarımı veya kullanıcının neden olmadığı hasarların değiştirilmesi dahil.
Özellikler projeye göre uyarlanabilir mi?
Evet, MOQ sınırları içinde protokolleri, koruma ayar noktalarını ve genişleme arayüzlerini ayarlayabiliriz.
Üretim hattında kalite kontrolü nasıl yapılır?
Çoklu denetim kapıları: gelen malzeme taraması, PCB montaj kontrolleri, tam yükle yanma ve HV dayanıklılık testi.
Hangi ticaret koşulları geçerli?
5.000 ABD doları altındaki siparişler EXW ile gönderilir; daha büyük siparişler genellikle FOB'ye gider. Örnek paketler DHL, UPS veya FedEx üzerinden taşınır.
Kurulumu zor mu?
Bu dördüncü nesil bütünleşik sistem, tam bir kemer seti ve açıkça basılmış kablo etiketi ile birlikte gelir.
Son kullanıcı ne kadar değer kazanıyor?
Kapalı döngü şarj / boşaltma mantığı, aktif dengeleme ile birleştiğinde, pilin uzun vadede sağlıklı kalmasını sağlar: daha az arıza, daha yüksek gidiş ve dönüş verimliliği ve daha uzun bir kullanım ömrü.
Kurulum ve Servis Güvenlik Temelleri
  • Tehlikeli DC voltajlar bu kapının içinde kalıyor.
  • İkinci aşamalı HV koruması çalışmaya başlarsa, anahtarı tekrar kapatmadan önce en az bir dakika beklemek gerekir.
  • Her zaman PCS tarafındaki DC anahtarını RBMS master'dan önce çalıştırın.
  • Yalnızca izole el aletleri, istisna olmadan.
  • Fabrika kalibreli çekirdek parametrelerine dokunmayın.
  • Yangın çıkarsa, kuru toz söndürücüler ya da ateş kumları için elini uzat. Başka bir şey yok.
  • Uzun süreli kapatmayı planlıyor musun?
  • Birim üzerine asla su püskürtmeyin.
Çevre Özellikleri
  • Çevre penceresi: -20°C'den +45°C'ye kadar; 45°C'den fazla derecede değerlendirme uygulanır
  • Nitelikli nem: 5-75%RH, kondansiyonsuz
  • GB/T 16935'e göre sertifikalandırılmıştır.1, GB/T 17626.2, ve GB/T 17626.5
  • CE işareti IEC62477-1 ve EN61000-6-2/4; tamamen RoHS uyumlu
Uygulama Alanları
  • Depolama alanı olan, kamu hizmeti ölçeğinde yerleşik fotovoltaik tesisler
  • Adalı ve şebeke dışı güç uygulamaları
  • Ticari ve endüstriyel zirve tıraşlama tesisleri
  • Ev pil dolapları
  • Mikro şebeke stabilizasyonu (sıklık ve voltaj desteği)
  • Endüstriyel UPS yedek tesisleri
  • Alt istasyonlar için 220V DC istasyon yardımcı kaynağı
BMS System Industrial Applications