Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GCE
Sertifika: CE/RoHS/MSDS
Model numarası: RBMS-S24H-125A-144
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 2 takım
Fiyat: 686
Ambalaj bilgileri: Kağıt Kutusu
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T,L/C,D/P
Yetenek temini: 100000 set
|
kağit kutu boyutu:
|
71.5*59*23 cm
|
Tasarım:
|
Efendi ve Köle Ayrılmış
|
İşlev:
|
Şebeke Dışı, Hibrit Şebeke, Şebeke İçi
|
Başvuru:
|
Güneş enerjisi depolama sistemleri, UPS güç kaynağı, Endüstriyel/Ticari/Konut enerji depolama
|
OEM/ODM:
|
Kabul edilebilir
|
Gerilim:
|
144V
|
İletişim Protokolü:
|
Modbus TCP
|
Garanti:
|
RBMS için 3 yıl, BMU/PCB için 1 yıl
|
Ürün adı:
|
Yüksek Voltajlı BMS Pil Yönetim Sistemi
|
İletişim:
|
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
|
Ürün boyutu:
|
482*132*500mm
|
Dengeleme türü:
|
Pasif veya Aktif Opsiyonel
|
Brüt ağırlık:
|
19kg
|
Pil türü:
|
Lityum Pil/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
|
İşlev:
|
Hücre Dengesi Yönetimi, Güvenlik Koruması
|
Soğutma:
|
Hava soğutma
|
Akım:
|
125A
|
|
kağit kutu boyutu:
|
71.5*59*23 cm
|
|
Tasarım:
|
Efendi ve Köle Ayrılmış
|
|
İşlev:
|
Şebeke Dışı, Hibrit Şebeke, Şebeke İçi
|
|
Başvuru:
|
Güneş enerjisi depolama sistemleri, UPS güç kaynağı, Endüstriyel/Ticari/Konut enerji depolama
|
|
OEM/ODM:
|
Kabul edilebilir
|
|
Gerilim:
|
144V
|
|
İletişim Protokolü:
|
Modbus TCP
|
|
Garanti:
|
RBMS için 3 yıl, BMU/PCB için 1 yıl
|
|
Ürün adı:
|
Yüksek Voltajlı BMS Pil Yönetim Sistemi
|
|
İletişim:
|
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
|
|
Ürün boyutu:
|
482*132*500mm
|
|
Dengeleme türü:
|
Pasif veya Aktif Opsiyonel
|
|
Brüt ağırlık:
|
19kg
|
|
Pil türü:
|
Lityum Pil/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
|
|
İşlev:
|
Hücre Dengesi Yönetimi, Güvenlik Koruması
|
|
Soğutma:
|
Hava soğutma
|
|
Akım:
|
125A
|
GCE 3U HV BMS 45S 125A 144V BMS Yüksek Gerilim BMS Üreticisi Ticari Endüstriyel için BMS
![]()
1.ESS: Enerji depolama sistemleri ve pil depolama
2.Solar Storage: Güneş PV ve yenilenebilir enerji depolama
3.C&I Storage: Ticari ve endüstriyel enerji depolama
4.UPS: Yüksek voltajlı UPS ve yedek güç sistemleri
5.BESS: Raf tipi ve konteyner tipi BESS
1. İzleme: Hücre Voltajı, Akım, Sıcaklık
2. Hesaplama: SOC tahmini, SOH tahmini ve SOP hesaplaması
3. Koruma: aşırı-şarj, aşırı deşarj, aşırı akım, aşırı-sıcaklık ve kısa devre koruması.
4. Arıza Yönetimi: Arıza tespiti, Arıza kaydı ve Arıza alarmı
5. İletişim: CAN, RS485 ve Ethernet
6. Dengeleme: Aktif Dengeleme ve Pasif Dengeleme
![]()
![]()
![]()
![]()
|
Talimatlar |
Detaylar |
| Nominal Akım | 100A (Maks 125A) |
| Maks. Voltaj | 150V, 350V, 750V (Opsiyonel) |
| Güç Tüketimi | ≤ 15W |
| Akım Örnekleme Doğruluğu | ±1%FS(50A); ±1%FS(150A) |
| Voltaj Örnekleme Doğruluğu | 0.5%FS(1000V) |
| SOC Tahmini Hata Değeri | ≤ 5% |
| İzolasyon Dayanım Voltajı | 2800VDC <1mA 1dk IP20Koruma Seviyesi |
| IP20 | Boyut (G×Y×D) |
| 482 × 132 × 500 (mm) | Net Ağırlık |
| ~ 10Kg | BMU ile İletişim Portu |
| CAN | UPS ile İletişim Portu |
| RS485/CAN | İzleme Yazılımı ile İletişim |
| RS485/CAN | İzleme Yazılımı ile İletişim |
| Ethernet | Pil Şarj ve Deşarj Yönetimi |
| Mevcut | Olay Kaydı |
| Mevcut | Olay Kaydı |
| Mevcut | Olay Kaydı |
| Mevcut | Olay Kaydı |
| Mevcut (750V 20KA 20ms) | Ön Şarj Fonksiyonu |
| Mevcut | Olay Kaydı |
| Mevcut | Olay Kaydı |
| Mevcut (5000) | Kuru Kontak |
| Maksimum 2 kuru kontak çıkışı | DC Güç Başlatma |
| Mevcut (pille çalışır, ticari güç açma/kapama sinyali olarak) | Şirket Profili |
•Ana işimiz, 96V ila 1500V arasındaki yüksek voltaj uygulamaları için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı BMS çözümlerine odaklanmaktadır. 30S ila 75S entegre BMS ve 60S ila 270S ana-yardımcı üç seviyeli mimari sistemler dahil olmak üzere kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu ürünler, Kamu Ölçekli Enerji Depolama Sistemleri BESS, Endüstriyel ve Ticari ESS, Veri Merkezi UPS Lityum Pil Yükseltmeleri ve Mikroşebekelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
•GCE'nin temel gücü, yüksek voltaj teknolojisinde on yılı aşkın özel Ar-Ge deneyiminden gelmektedir. Akıllı yönetim sistemlerimiz, %3'ten az SOC hassasiyeti için uluslararası lider algoritmalar ve termal kaçakları etkili bir şekilde önleyen ve pil ömrünü uzatan gelişmiş güvenlik koruma stratejileri kullanır. Yılda 10.000'den fazla BMS seti, 80'den fazla ülkede başarıyla dağıtılmış olup, kararlılık ve güvenilirlik konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.
•Üretim tesisimiz, ayda 1000 set tedarik kapasitesi sağlayan gelişmiş üretim hatları ve profesyonel bir teknik ekiple donatılmıştır. Kalite, operasyonlarımızın temelidir. GCE, CE, RoHS ve MSDS sertifikalarını almıştır ve titiz ISO kalite yönetim standartlarını takip etmektedir. Her birim, yüksek voltaj izolasyon testi ve Deye, Huawei ve Sungrow gibi küresel invertör markaları için iletişim protokolü eşleştirmesi dahil olmak üzere katı teknik doğrulamadan geçer. Ürünlerimizin arkasında, Ana BMS üniteleri için kapsamlı 3 yıl ve PCB'ler için 1 yıl garanti ile küresel ortaklarımıza teknik kesinlik ve gönül rahatlığı sağlıyoruz.
Fabrika Profili
![]()
![]()
Paketleme ve NakliyeTicaret fuarı katılımı
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Yüksek Voltaj ve Yüksek Akım Kapasitesi – 750V'a kadar ve 125A nominal akımı destekler, 200 hücre seri bağlantısına uyumludur, büyük ölçekli sabit depolama için idealdir.
Esnek Mimari – Kolay sistem genişletme sağlayan bağımsız (BMU+RBMS) veya paralel küme modunda (BMU+RBMS+SBMS) çalışır.
![]()
S: GCE, BMS için özelleştirme sunuyor mu ve ücretsiz logo entegrasyonu için gereksinimler nelerdir?
C: Evet, küçük parti özelleştirmeyi (5 adetten başlayarak) destekliyoruz. 20+ adetlik tek RBMS siparişleri için, ek maliyet olmaksızın ekrana ücretsiz logo entegrasyonu sağlanır.
S: GCE BMS hangi iletişim arayüzlerini ve protokollerini destekler?
C: GCE BMS, RS485, CAN ve Ethernet arayüzleriyle donatılmıştır, esnek protokollerle uyumludur. Sorunsuz veri iletimi için üçüncü taraf PCS ve enerji yönetim sistemleriyle sorunsuz bir şekilde bağlanır.
S: GCE BMS, aşırı sıcaklık ortamlarında nasıl performans gösterir?
C: BMS'miz, endüstriyel sınıf tasarıma sahiptir ve -20~60℃ zorlu koşullara uyum sağlar. Gelişmiş termal yönetim algoritmaları ile Güneydoğu Asya ve Afrika gibi yüksek ısı veya düşük sıcaklık bölgelerinde kararlı çalışmayı sağlar.
S: Nasıl sipariş verebilirim?
C: E-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçin.