Ürün Detayları
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GCE
Sertifika: CE/RoHS/MSDS
Model numarası: RBMS-S20-250A-240
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı: 2 takım
Fiyat: 803
Ambalaj bilgileri: Kağıt Kutusu
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: T/T,L/C,D/P
Yetenek temini: 100000 set
|
kağit kutu boyutu:
|
70*59*27cm
|
Soğutma:
|
Hava soğutma
|
Ürün boyutu:
|
482*180*500 mm
|
İşlev:
|
Şebeke Dışı, Hibrit Şebeke, Şebeke İçi
|
Brüt ağırlık:
|
24.5kg
|
İşlev:
|
Hücre Dengesi Yönetimi, Güvenlik Koruması
|
Ürün adı:
|
Yüksek Voltajlı BMS Pil Yönetim Sistemi
|
OEM/ODM:
|
Kabul edilebilir
|
Pil türü:
|
Lityum Pil/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
|
Tasarım:
|
Efendi ve Köle Ayrılmış
|
Dengeleme türü:
|
Pasif veya Aktif Opsiyonel
|
Başvuru:
|
Güneş enerjisi depolama sistemleri, UPS güç kaynağı, Endüstriyel/Ticari/Konut enerji depolama
|
Gerilim:
|
240V
|
İletişim Protokolü:
|
Modbus TCP
|
Akım:
|
250a
|
Garanti:
|
RBMS için 3 yıl, BMU/PCB için 1 yıl
|
İletişim:
|
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
|
|
kağit kutu boyutu:
|
70*59*27cm
|
|
Soğutma:
|
Hava soğutma
|
|
Ürün boyutu:
|
482*180*500 mm
|
|
İşlev:
|
Şebeke Dışı, Hibrit Şebeke, Şebeke İçi
|
|
Brüt ağırlık:
|
24.5kg
|
|
İşlev:
|
Hücre Dengesi Yönetimi, Güvenlik Koruması
|
|
Ürün adı:
|
Yüksek Voltajlı BMS Pil Yönetim Sistemi
|
|
OEM/ODM:
|
Kabul edilebilir
|
|
Pil türü:
|
Lityum Pil/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
|
|
Tasarım:
|
Efendi ve Köle Ayrılmış
|
|
Dengeleme türü:
|
Pasif veya Aktif Opsiyonel
|
|
Başvuru:
|
Güneş enerjisi depolama sistemleri, UPS güç kaynağı, Endüstriyel/Ticari/Konut enerji depolama
|
|
Gerilim:
|
240V
|
|
İletişim Protokolü:
|
Modbus TCP
|
|
Akım:
|
250a
|
|
Garanti:
|
RBMS için 3 yıl, BMU/PCB için 1 yıl
|
|
İletişim:
|
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
|
GCE HV BMS 75S 250A 240V Yüksek Voltaj BMS Modüler BMU Tasarımı Güneş Enerjisi PV Depolama için 3A Aktif Dengelemeli Güneş BMS
![]()
1.ESS: Enerji depolama sistemleri ve pil depolama
2.Güneş Enerjisi Depolama: Güneş PV ve yenilenebilir enerji depolama
3.C&I Depolama: Ticari ve endüstriyel enerji depolama
4.UPS: Yüksek voltajlı UPS ve yedek güç sistemleri
5.BESS: Raf tipi ve konteyner tipi BESS
1. İzleme: Hücre Voltajı, Akım, Sıcaklık
2. Hesaplama: SOC tahmini, SOH tahmini ve SOP hesaplaması
3. Koruma: aşırı-şarj, aşırı deşarj, aşırı akım, aşırı-sıcaklık ve kısa devre koruması.
4. Arıza Yönetimi: Arıza tespiti, Arıza kaydı ve Arıza alarmı
5. İletişim: CAN, RS485 ve Ethernet
6. Dengeleme: Aktif Dengeleme ve Pasif Dengeleme
![]()
![]()
![]()
![]()
|
Talimatlar |
Detaylar |
| Anma Akımı | 125A, 160A, 250A (Opsiyonel) |
| Maks. Voltaj | 150V, 350V, 750V, 1000V (Anma voltajı eşleşmesine göre kullanın) |
| Güç Tüketimi | ≤ 15W |
| Akım Örnekleme Doğruluğu | ±1%FS(50A); ±1%FS(300A) |
| İzolasyon Dayanım Voltajı | 2800VDC <1mA 1dk IP20Koruma Seviyesi |
| IP20 | Boyut (G×Y×D) |
| 482 × 180 × 500 (mm) | Net Ağırlık |
| ~22Kg | BMU ile İletişim Portu |
| CAN | UPS ile İletişim Portu |
| RS485/CAN | İzleme Yazılımı ile İletişim |
| RS485/CAN | İzleme Yazılımı ile İletişim |
| Ethernet | Çalışma Sıcaklığı |
| -20℃~60℃ | Çalışma Ortamı Nemi |
| 5%~75%RH | Güvenlik Sertifikası |
| CE: IEC62477-1 EN61000-6-2/4 | Sistem koruma parametre ayarı |
| Mevcut | Olay kaydı |
| Mevcut(500V 6KA 20ms) | Ön şarj fonksiyonu |
| Mevcut | Olay kaydı |
| Mevcut | Olay kaydı |
| Mevcut(5000) | Kuru kontak |
| Maksimum 2 kuru kontak çıkışı | DC güç Başlatma |
| Mevcut (pil ile çalışır, ticari güç açma / kapama sinyali olarak) | Şirket profili |
•Ana işimiz, 96V ila 1500V arasındaki yüksek voltaj uygulamaları için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı BMS çözümlerine odaklanmaktadır. 30S ila 75S entegre BMS ve 60S ila 270S ana-ikincil üç seviyeli mimari sistemler dahil olmak üzere kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu ürünler, Kamu Ölçekli Enerji Depolama Sistemleri BESS, Endüstriyel ve Ticari ESS, Veri Merkezi UPS Lityum Pil Yükseltmeleri ve Mikroşebekelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
•GCE'nin temel gücü, yüksek voltaj teknolojisinde on yılı aşkın süredir devam eden Ar-Ge deneyiminden gelmektedir. Akıllı yönetim sistemlerimiz, %3'ten az SOC hassasiyeti için uluslararası lider algoritmalar ve termal kaçakları etkili bir şekilde önleyen ve pil ömrünü uzatan gelişmiş güvenlik koruma stratejileri kullanır. Yıllık 10.000'den fazla BMS setini 80'den fazla ülkede başarıyla dağıttık ve istikrar ve güvenilirlik konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz.
•Üretim tesisimiz, ayda 1000 set tedarik kapasitesi sağlayan gelişmiş üretim hatları ve profesyonel bir teknik ekiple donatılmıştır. Kalite, operasyonlarımızın temelidir. GCE, CE RoHS ve MSDS sertifikalarını almıştır ve titiz ISO kalite yönetim standartlarını takip eder. Her birim, yüksek voltaj izolasyon testi ve Deye Huawei ve Sungrow gibi küresel invertör markaları için iletişim protokolü eşleştirmesi dahil olmak üzere sıkı teknik doğrulamadan geçer. Ürünlerimizin arkasında, Ana BMS üniteleri için kapsamlı 3 yıllık garanti ve PCB'ler için 1 yıllık garanti ile küresel ortaklarımıza teknik kesinlik ve gönül rahatlığı sağlıyoruz.
Fabrika profili
![]()
![]()
CE sertifikalı yüksek voltajlı BMS çözümlerinin Ar-Ge ve üretimi konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji şirketidir. 10 yılı aşkın deneyimimizle, UPS ve sabit ESS'de yaygın olarak kullanılan 12V ila 1500V voltaj aralıkları ve 500A'ya kadar akım sağlayan BMS'ler sunuyoruz. Müşterilerimiz için verimli lityum pil depolama çözümleri sunmak için sürekli yenilik yapıyoruz.Paketleme ve Nakliye
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Küresel lider yüksek voltaj bms Üreticisi
Yüksek Voltaj ve Yüksek Akım Kapasitesi – 750V'a kadar ve 125A anma akımına kadar destekler, seri olarak 200 hücre ile uyumludur, büyük ölçekli sabit depolama için idealdir.
![]()
C: GCE BMS, 192-1500V DC voltaj ve 0-500A akımı kapsar, 10KWh-1000MWh enerji depolama sistemleri ve UPS lityum pil uygulamalarıyla uyumludur ve çeşitli proje ölçeği ihtiyaçlarını karşılar.
S: GCE, BMS için özelleştirme sunuyor mu ve ücretsiz logo entegrasyonu için gereksinimler nelerdir?
C: Evet, küçük parti özelleştirmeyi (5 adetten başlayarak) destekliyoruz. 20+ adetlik tek RBMS siparişleri için, ek maliyet olmaksızın ekrana ücretsiz logo entegrasyonu sağlanır.
S: GCE BMS hangi iletişim arayüzlerini ve protokollerini destekler?
C: GCE BMS, RS485, CAN ve Ethernet arayüzleri ile donatılmıştır, esnek protokollerle uyumludur. Sorunsuz veri iletimi için üçüncü taraf PCS ve enerji yönetim sistemleriyle sorunsuz bir şekilde bağlanır.
S: GCE BMS, aşırı sıcaklık ortamlarında nasıl performans gösterir?
C: BMS'imiz, endüstriyel sınıf tasarıma sahiptir ve -20~60℃ zorlu koşullara uyum sağlar. Gelişmiş termal yönetim algoritmaları ile Güneydoğu Asya ve Afrika gibi yüksek ısı veya düşük sıcaklık bölgelerinde kararlı çalışmayı sağlar.
S: Nasıl sipariş verebilirim?
C: E-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçin.