Hunan GCE Technology Co.,Ltd
jeffreyth@hngce.com 86-731-86187065
Ürün
Ürün
Ev > Ürün > yüksek gerilim bms > GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

Ürün Detayları

Menşe yeri: Çin

Marka adı: GCE

Sertifika: CE/RoHS/MSDS

Model numarası: RBMS-S23-160A-288

Ödeme ve Gönderim Koşulları

Min sipariş miktarı: 2 takım

Fiyat: 803

Ambalaj bilgileri: Kağıt Kutusu

Teslim süresi: 15 gün

Ödeme koşulları: T/T,L/C,D/P

Yetenek temini: 100000 set

Şimdi sohbet et
Vurgulamak:

GCE HV BMS 90S 160A

,

enerji depolama için yüksek gerilim BMS

,

PCS iletişimine sahip HV BMS

Başvuru:
Güneş enerjisi depolama sistemleri, UPS güç kaynağı, Endüstriyel/Ticari/Konut enerji depolama
Gerilim:
288V
İletişim Protokolü:
Modbus TCP
kağit kutu boyutu:
70*59*27cm
Soğutma:
Hava soğutma
Ürün boyutu:
482*180*500 mm
İşlev:
Şebeke Dışı, Hibrit Şebeke, Şebeke İçi
Brüt ağırlık:
24.5kg
İşlev:
Hücre Dengesi Yönetimi, Güvenlik Koruması
Ürün adı:
Yüksek Voltajlı BMS Pil Yönetim Sistemi
OEM/ODM:
Kabul edilebilir
Pil Türü:
Lityum Pil/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
Tasarım:
Efendi ve Köle Ayrılmış
Dengeleme türü:
Pasif veya Aktif Opsiyonel
Akım:
160A
Garanti:
RBMS için 3 yıl, BMU/PCB için 1 yıl
İletişim:
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
Başvuru:
Güneş enerjisi depolama sistemleri, UPS güç kaynağı, Endüstriyel/Ticari/Konut enerji depolama
Gerilim:
288V
İletişim Protokolü:
Modbus TCP
kağit kutu boyutu:
70*59*27cm
Soğutma:
Hava soğutma
Ürün boyutu:
482*180*500 mm
İşlev:
Şebeke Dışı, Hibrit Şebeke, Şebeke İçi
Brüt ağırlık:
24.5kg
İşlev:
Hücre Dengesi Yönetimi, Güvenlik Koruması
Ürün adı:
Yüksek Voltajlı BMS Pil Yönetim Sistemi
OEM/ODM:
Kabul edilebilir
Pil Türü:
Lityum Pil/LiFePO4/LFP/Nmc/Lto
Tasarım:
Efendi ve Köle Ayrılmış
Dengeleme türü:
Pasif veya Aktif Opsiyonel
Akım:
160A
Garanti:
RBMS için 3 yıl, BMU/PCB için 1 yıl
İletişim:
RS485/CAN/LAN/Bluetooth
GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

Kısa bir bakış

  • Geniş Voltaj Uyumluluk: Büyük ölçekli enerji depolama sistemleri (10KWh-1000MWh) ve UPS lityum pil uygulamalarına mükemmel bir şekilde eşleşen 192-1000V DC voltaj aralığını ve 0-250A akımı destekler.
  • Güvenilir Koruma ve Uzun Yaşam: Batarya güvenliğini etkili bir şekilde koruyan ve batarya döngüsünün ömrünü uzatan kapsamlı kendi kendini test işlevleri ve çok katmanlı koruma stratejileri ile donatılmıştır.
  • Zengin İletişim Uyumluluğu: Çoklu arayüzlere (RS485, CAN, Ethernet) ve esnek protokollere sahiptir ve üçüncü taraf PCS ve enerji yönetim sistemleriyle sorunsuz bir şekilde bağlantı kurar.
  • İçgörülü HMI Ekranı: Dahili yüksek çözünürlüklü ekran gerçek zamanlı operasyonel verileri gösterir.
  • Sabit Performans: Endüstriyel düzeyde toz geçirmez ve müdahale karşıtı tasarım, sert çalışma ortamlarına (-20 ~ 60 °C) uyarlanabilir

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

Uygulamalar:

1.ESS:Enerji depolama sistemleri ve pil depolama

2Güneş depolaması:Güneş PV ve yenilenebilir enerji depolaması

3.C&I Depolama:Ticari ve endüstriyel enerji depolama

4.UPS:Yüksek voltajlı UPS ve yedek güç sistemleri

5.BESS:Raflı ve konteynerli BESS

Fonksiyon:

1.İzleme:Hücre Voltajı, Akımı, Sıcaklığı 

2.Hesaplama:SOC tahmini, SOH tahmini ve SOP hesaplaması

3.Koruma: Tamamdır.-Şarj, aşırı boşaltma, aşırı akım, bitti.-sıcaklık ve kısa devre koruması.

4.Hata Yönetimi:Hata tespiti, hata kaydı ve hata alarmı

Ürün ayrıntıları

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisiGCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisiGCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisiGCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi


Spesifikasyon:

    

Talimatlar

Ayrıntılar

Rütbeli Akım 125A, 160A, 250A (Farklı)
Max. Voltaj 150V, 350V, 750V, 1000V (Nominal gerilim eşleşmesine göre kullanılır)
Güç tüketimi ≤ 15W
Mevcut Örnekleme Doğruluğu ± 1% FS ((50A); ± 1% FS ((300A)
İzolasyon Gürültüye dayanabilir 2800VDC <1mA 1 dakikalık IP20
Koruma seviyesi IP20
Boyut (W × H × D) 482 × 180 × 500 (mm)
Net Ağırlık ~ 22Kg
UPS ile iletişim bağlantısı RS485/CAN
SBMS ile iletişim limanı RS485/CAN
İletişim izleme yazılımı ile Ethernet
Çalışma sıcaklığı -20°C~60°C
Çalışma ortamı nemliği 5% ~ 75% RH
Güvenlik Sertifikasyonu CE: IEC62477-1 EN61000-6-2/4
Sistem koruma parametresi ayarları Kullanılabilir
Kısa devre koruması Kullanılabilir ((500V 6KA 20ms)
Ön şarj fonksiyonu Kullanılabilir
Paralel dolaşım kontrolü Kullanılabilir
Olay kaydı Kullanılabilir ((5000)
Kuru temas En fazla 2 kuru temas çıkışı
DC güç Başlat Kullanılabilir (batarya ile çalışan, açık / kapalı sinyal olarak ticari güç)

Şirket Profili

•Hunan GCE Technology Co Ltd GCE, 2012 yılında kurulan, araştırma, geliştirme,ve yüksek gerilimli lityum pil yönetim sistemleri üreticisi BMS Başkanlığı Changsha'daŞirket, enerji depolama ve yedek güç sistemleri için akıllı pil yönetimi çözümlerinin önde gelen tedarikçisi olarak küresel bir üne sahip.

•Ana işimiz, 96V'den 1500V'ye kadar yüksek voltajlı uygulamalara uyarlanmış yüksek performanslı BMS çözümlerine odaklanmaktadır.30S ila 75S entegre BMS ve 60S ila 270S master slave üç seviyeli mimari sistemleri dahil olmak üzereBu ürünler BESS Endüstriyel ve Ticari ESS, Veri Merkezi UPS Lityum Batarya Yükseltileri ve Mikro Şebekelerde yaygın olarak kullanılıyor.

•GCE core strengths lie in over a decade of dedicated R and D experience in high voltage technology Our intelligent management systems utilize international leading algorithms for SOC precision of less than 3 percent and advanced safety protection strategies that effectively prevent thermal runaway and extend battery life We have successfully deployed over 10000 sets of BMS annually across more than 80 countries providing a proven track record of stability and reliability

•Our production facility is equipped with advanced manufacturing lines and a professional technical team ensuring a supply capacity of 1000 sets per month Quality is the foundation of our operations GCE has obtained CE RoHS and MSDS certifications and follows rigorous ISO quality management standards Every unit undergoes strict technical validation including high voltage insulation testing and communication protocol matching for global inverter brands like Deye Huawei and Sungrow We stand by our products with a comprehensive 3 year warranty for Master BMS units and 1 year for PCBs providing our global partners with technical certainty and peace of mind

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

Fabrika Profili

Hunan GCETechnology Co, Ltd,CE sertifikalı yüksek voltajlı BMS çözümlerinin araştırma ve geliştirme ve üretimi konusunda uzmanlaşmış yüksek teknoloji şirketi.12V'den 1500V'ye ve 500A'ya kadar akım aralıkları ile BMS sunuyoruz UPS ve sabit ESS'de yaygın olarak kullanılırMüşterilerimiz için verimli itiyum batarya depolama sistemleri sağlamak için sürekli yenilik yapıyoruz.

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisiGCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

Ambalaj ve Nakliye

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

Fuarlara katılım

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

Rekabet avantajları

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

Neden bizi seçtin?

Yüksek voltajlı BMS konusunda on yıldan fazla deneyime sahip olan GCE, ESS, BESS, UPS ve güneş enerjisi depolama sistemleri için güvenilir ve profesyonel pil yönetimi çözümleri sunar.Güçlü araştırma ve geliştirme kapasitelerimizi birleştiriyoruz., sıkı kalite kontrolü, esnek OEM / ODM hizmetleri ve istikrarlı performans ve sorunsuz sistem entegrasyonunu sağlamak için deneyimli teknik destek.Ürün seçiminden iletişim eşleştirmesine ve satış sonrası desteğe kadar, müşterilerimizle yakın çalışarak güvendikleri çözümleri sunarız.

Küresel önde gelen yüksek voltajlı bms üreticisi

  • Yüksek Voltajlı ve Yüksek Akım Kapasitesi 750V ve 125A değerli akımı destekler, seri 200 hücreyle uyumludur, büyük ölçekli sabit depolama için idealdir.
  • Esnek Mimarlık: Sistem genişlemesini kolaylaştıran bağımsız (BMU + RBMS) veya paralel kümeler modunda (BMU + RBMS + SBMS) çalışır.
  • Üstün Güvenlik ve Koruma 20kA kısa devre koruması (20ms yanıt), önceden şarj fonksiyonu ve acil durum kontrolü için çift kuru temas çıkışları sağlar.
  • Evrensel İletişim RS485, CAN, Ethernet ve kuru kontaklarla donatılmıştır; çoğu PCS / Inverter / UPS markası için standart protokolleri ve özel yazılım uyarlamasını destekler.
  • Tam Veri İzlenebilirliği ️ Yerleşik 5.000 olay belleği + isteğe bağlı SD kart kayıtları ve gerçek zamanlı izleme ve teşhis için HMI ekranı (4.3 ′′/7 ′′).
  • Sağlam ve Rack Montable 3U 19 inçlik standart tasarım, ön-iç / ön-dış kablolama, IP20, -20 ° C'den 55 ° C'ye kadar çalışır ve CE güvenlik sertifikası ile.

GCE HV BMS 90S 160A 288V BMS Enerji Depolama PCS iletişim için yüksek voltajlı BMS üreticisi

Sık Sorulan Sorular

S: GCE BMS enerji depolama sistemleri için hangi voltaj ve akım aralıklarını destekler?

C: GCE BMS, çeşitli proje ölçeği ihtiyaçlarını karşılayan, 10KWh-1000MWh enerji depolama sistemleri ve UPS lityum batarya uygulamalarıyla uyumlu 192-1500V DC voltajı ve 0-500A akımı kapsar.

S: GCE BMS için özelleştirme sunar mı ve ücretsiz logo entegrasyonu için gereksinimler nelerdir?

C: Evet, küçük parti özelleştirmesini destekliyoruz (5 birimden başlayarak). 20'den fazla birimden oluşan tek RBMS siparişleri için, ek maliyet olmadan displeye ücretsiz logo entegrasyonu sağlanmaktadır.

S: GCE BMS hangi iletişim arayüzlerini ve protokollerini destekliyor?

C: GCE BMS, esnek protokollerle uyumlu RS485, CAN ve Ethernet arayüzleriyle donatılmıştır.Düzgün veri aktarımı için üçüncü taraf PCS ve enerji yönetim sistemleriyle sorunsuz bir şekilde bağlanır.

S: GCE BMS aşırı sıcaklık ortamlarında nasıl çalışır?

Cevap: BMS'imiz endüstriyel düzeyde tasarlanmıştır, -20~60°C sert koşullara adapte olur.Güneydoğu Asya ve Afrika gibi yüksek sıcaklıklı veya düşük sıcaklıklı bölgelerde istikrarlı çalışmayı sağlar..

S: Nasıl sipariş veriyorum?

Cevap: E-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçin.